Блок живлення BIOM Professional DC12 80 W WBP-80-12 6,6 А герметичний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00019664 |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP67 |
| Потужність | 80 W |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 80 W WBP-80-12 6,6 А герметичний |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розмір | 155×21×44 мм |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 6.6 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 12.60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴





