Інтернет-магазин E-WATT радий представити вам новинку - світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий 6500K 12В IP65 білий. Цей модуль використовує технологію COB (Chip on Board), яка забезпечує максимальну компактність.
Особливість цього модуля - висока якість світіння з кольоровою температурою 6500K, що дозволяє забезпечити яскраве та чисте освітлення. Крім того, модуль має захист від води та пилу за стандартом IP65, що дозволяє використовувати його в різних умовах.
Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий 6500K 12В IP65 білий має потужність 2.4 Вт і може бути використаний для освітлення або підсвічування в будь-яких місцях, де необхідна максимальна компактність та висока якість світіння.
Купуючи світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий 6500K 12В IP65 білий в інтернет-магазині E-WATT, ви отримуєте гарантію на всі товари, а також можливість швидкої доставки до будь-якого місця України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 2.4 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 240 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Габарити | |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00003877 |
| Валюта | USD |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT COB 2.4 W круглий 6500 K, 12 В, IP65 білий |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 0.46 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴





