E-WATT: переваги світлодіодних ламп BIOM
Сучасні лампи BIOM виготовляються з вдосконалених елементів та компонентів, що проходять численні тестування, що забезпечує надійну та довговічну експлуатацію. Останнім часом світлодіодні лампи BIOM стали дуже популярні завдяки своїм незаперечним перевагам. Вони мають високу світловіддачу, що дозволяє значно зменшити витрати на оплату електроенергії. Світлодіодні лампи BIOM екологічні, оскільки не містять ртуті, що робить їх повністю безпечними для людини. Їхні елементи конструкції забезпечують стабільний та безперебійний світловий потік, що дозволяє створювати максимально комфортне та приємне освітлення.
Led лампи BIOM є сучасними джерелами світла, які володіють не тільки чудовими світловими характеристиками, але і високою якістю освітлення, ергономічністю, практичністю та зручністю у використанні. Вони можуть використовуватися як основне або додаткове освітлення в будь-якому приміщенні.
Замовляйте світлодіодні лампи BIOM у інтернет-магазині E-WATT та насолоджуйтеся їхньою високою якістю та перевагами. Ваші витрати на електроенергію знизяться, а приємне освітлення забезпечить комфорт та затишок у будь-якому приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 90 |
| Артикул | 00-00014104 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 180 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 20 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-520 A80 20 W E27 4500 K матова |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 1800 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | A80 |
| Ціна | 2.31 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴







