E-WATT: Світлодіодна лампа зі спеціального пластика підвищеної міцності
Інтернет-магазин E-WATT пропонує своїм клієнтам світлодіодну лампу з цоколем типу «міньйон» та формою колби малого гриба. Модель R39 з дзеркальним відбивачем має потужність 5 Вт та нейтрально-денну колірну температуру світіння 4500 К.
Лампа виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності, що забезпечує довговічність та надійність використання. Розсіювач виробу – матовий, що забезпечує комфортну рівномірну світлову характеристику. Модель підійде для установки у невеликі світильники та бра.
Світлодіодна лампа від E-WATT може бути використана у будь-яких приміщеннях при дотриманні нормального температурного режиму від -30°С до +40°С. Завдяки своїм характеристикам, вона допоможе створити комфортне та приємне освітлення в будинку або офісі. Замовляйте світлодіодну лампу в інтернет-магазині E-WATT та отримуйте високу якість техніки за прийнятною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00012232 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 45 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 5 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-552 R39 5W E14 4500К матова |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 450 lm |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | R39 |
| Ціна | 1.15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴


