Інтернет-магазин E-WATT пропонує унікальні та сучасні лампи LED Filament, які поєднують в собі естетичний дизайн у ретро-стилі, високу економічність в споживанні енергії та зручність у використанні. Такі лампи стануть ідеальним доповненням будь-якого інтер'єру, навіть найвишуканішого та незвичайного.
Ретро-лампи відрізняються від звичайних ламп відсутністю вольфрамової нитки всередині колби. Замість неї використовується світлодіодна нитка, яка робить освітлення м'яким та приємним для очей, а також забезпечує значну економію у споживанні електроенергії. Використання таких ламп не тільки покращить якість освітлення, але й дозволить насолоджуватися читанням чи переглядом улюбленої передачі без шкоди для зору.
Кожен клієнт E-WATT отримає якісний виріб та можливість доставки ламп у будь-яке місто України. Кваліфіковані фахівці з радістю проведуть консультацію на тему використання LED Filament.
Серед очевидних переваг ретро-ламп Filament варто виділити їх тривалий термін експлуатації, скляну колбу високої якості, низьке споживання електроенергії та широкий кут освітлення, рівний 360 градусам. Ці лампи ідеально підходять як для використання в офісах, так і в домашніх умовах.
Створіть ідеальне освітлення будь-якого приміщення з E-WATT вже сьогодні та переконайтеся в їхній високій якості та економічності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001247 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 36 W |
| Матеріал корпусу | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 4 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom FL-306 C37 4W E14 4500 K |
| Робоча напруга | 220 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | Filament |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | C37 |
| Ціна | 1.33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴





