Унікальні лампи LED Filament можуть стати окрасою будь-якого приміщення, як у ретро-стилі, так і у сучасному дизайні. Вони поєднують в собі привабливий зовнішній вигляд з економічністю в споживанні енергії. Відмінність ламп Filament від звичайних ламп полягає в застосуванні світлодіодної нитки, яка забезпечує м'яке та приємне для очей світло, а також значну економію електроенергії.
Дизайн ламп Filament - це вишуканий ретро-стиль, який можна використовувати як в великих офісах, так і в звичайних житлових квартирах. Придбати ці лампи можна в магазині E-WATT, який пропонує високоякісні товари та широкий асортимент ламп LED Filament різних форм і типів.
Очевидні переваги ламп LED Filament - це довгий термін експлуатації, низьке споживання електроенергії, високоякісна скляна колба, яка не нагрівається, і широкий кут освітлення в 360 градусів. Завдяки таким перевагам, лампи Filament ідеально підходять для використання в офісах, дому або будь-якому іншому місці.
Крім того, магазин E-WATT пропонує швидку доставку ламп LED Filament в будь-яке місто України та кваліфіковану консультацію щодо їх використання. Вибирайте найкраще освітлення для свого будинку або офісу з лампами LED Filament від E-WATT!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00013458 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 80 W |
| Матеріал корпусу | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 8 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom FL-420 G-95 8W E27 2350K Amber |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 720 lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2350 K |
| Тип світлодіодів | Filament |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | G95 |
| Ціна | 4.13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴





