
Світлодіодний модуль BRT M2 5630-3 led W 0,72 W 6500 K, 12 В, IP65 білий закритий з лінзою
8 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00001345
+380 (99) 341-27-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний модуль BRT M2 5630-3 led W 0,72 W 6500 K, 12 В, IP65 білий закритий з лінзою є одним із найефективніших рішень для освітлення. Виготовлений і продається інтернет-магазином E-WATT, цей модуль має три світлодіоди типу SMD5630 з потужністю 1,5 Вт. Завдяки робочій напрузі 12 В постійного струму, модуль забезпечує яскраве світло зі світловим потоком 135 лм та світловіддачею 90 лм/Вт. Колірна температура становить 6500 К, надаючи холодний, блакитний відтінок світла. Завдяки широким кутам розльоту променів до 140°, модуль забезпечує рівномірне освітлення. Завдяки класу захисту IP65, модуль захищений від вологи та пилу, що робить його ідеальним для використання в зовнішніх умовах. Термін служби модуля оцінюється на 35 тисяч годин, що дозволяє насолоджуватися якісним світлом протягом тривалого часу. Отримавши світлодіодний модуль BRT M2 5630-3 led W 0,72 W 6500 K, 12 В, IP65 білий закритий з лінзою від інтернет-магазину E-WATT, ви будете задоволені якістю та продуктивністю освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 1.5 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 135 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Кут свічення | 140 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Габарити | |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001345 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT M2 5630-3 led W 0,72 W 6500 K, 12 В, IP65 білий закритий з лінзою |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розмір | 77*13 мм |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Ціна | 0.17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 ₴



