Світлодіодний модуль BRT M2 5630-3 led Y 1,5W, 12 В, IP65 жовтий закритий з лінзою доступний для придбання в інтернет-магазині E-WATT. Цей модуль призначений для роботи з постійним струмом напругою 12 В та енергоспоживанням 1,5 Вт. У складі модуля знаходяться три світлодіода типу SMD5630, які розсіюють промені під кутом 140°. Він випромінює жовте світло, а його світловий потік складає 135 лм. Світловіддача цього модуля дорівнює 90 лм/Вт. Завдяки високій якості та довговічності, модуль має експлуатаційний ресурс, оцінений у 35 000 годин. Важливим перевагою цього модуля є його клас пилевологозахищеності, який становить IP65, що дозволяє йому працювати в умовах підвищеної вологості та захистити від пилу. Замовляйте світлодіодний модуль BRT M2 5630-3 led Y 1,5W, 12 В, IP65 жовтий закритий з лінзою в інтернет-магазині E-WATT і насолоджуйтеся якістю та надійністю освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 1.5 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 135 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна гамма | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001339 |
| Валюта | USD |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT M2 5630-3 led Y 1,5W, 12 В, IP65 жовтий закритий з лінзою |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 0.17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 ₴




