Світильник світлодіодний Biom UNI-R18W-5 є універсальним світлодіодним світильником з потужністю 18 Вт. Цей світильник працює на основі світлодіодів типу SMD2835, які забезпечують нейтральне світло з колірною температурою 5000 К. Корпус світильника має круглу форму, а розсіювач матовий та пофарбований у білий колір, що надає йому естетичний вигляд. Напруга живлення становить 175-265 В.
Світловий потік цієї моделі складає 1800 лм, а світловіддача досягає 100 лм/Вт. Кути світіння можуть досягати 180°, що забезпечує рівномірне освітлення приміщення. Індекс передачі кольору моделі дорівнює 80 одиницям.
Цей світильник можна встановлювати накладним або вбудовуваним способом, а також він підходить для посадкових отворів діаметром від 50 до 110 мм.
Не витрачайте часу, замовляйте універсальний світлодіодний світильник Biom UNI-R18W-5 в інтернет-магазині E-WATT та насолоджуйтесь якісним освітленням у вашому приміщенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Вид виробу | LED світильник |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 119x16 |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Матеріал арматури | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 18 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розмір посадковий | 50-110 |
| Світлова видатність | 100 Lm/W |
| Світловий потік | 1800 Lm |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Температура світла | 5000 К |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Основні | |
| Колір плафона | Білий |
- Ціна: 108 ₴






