Світлодіодний прожектор BIOM 150W S5-SMD-150-Slim 6200 К 220 V IP65 – ідеальний вибір для високоефективного освітлення. Ця модель належить до нового покоління прожекторів від BIOM, в серії S5, яка успішно спадкує передові розробки серії S4. Використання високоякісних SMD-світлодіодів від компанії SANAN гарантує високу якість світла, приємний дизайн та надійність у збірці.
Завдяки світловіддачі 90 лм/Вт та індексу передачі кольору CRI понад 80, прожектор забезпечує високу ефективність освітлення. Колірна температура світіння 6200 K створює холодний відтінок, що сприяє збільшенню ефективної освітленості простору. Лінійний драйвер за DOB-технологією дозволяє працювати у діапазоні напруг 175-265 В.
Дизайн пристрою відображає оновлення в стильному виконанні, з використанням фірмового графітового кольору корпусу з блискітками та стильного сірого скла. Прогресивні технології забезпечують здешевлення та підвищення експлуатаційних характеристик. Замовляйте в інтернет-магазині E-WATT для отримання високоякісного освітлення за доступною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014581 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас якості | Стандарт |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Потужність | 150 W |
| Назва | Світлодіодний прожектор BIOM 150W S5-SMD-150-Slim 6200 К 220 V IP65 |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Прожектори LED |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 13500 Lm |
| Термін експлуатації | 30000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Ціна | 36.82 |
- Ціна: 1 638 ₴




