
Світлодіодна стрічка OEM DC 5V ST-5-2835-120-NW-20 500 Lm/m нейтральна біла, негерметична, 1 м
81 ₴/м
- Немає в наявності
- Код: 00-00022626
В інтернет-магазині E-WATT ви можете придбати світлодіодну стрічку, яка працює від постійної напруги 5V. Ця модель відрізняється високою яскравістю та енергоефективністю. Завдяки 120 світлодіодам на метр, ви отримаєте яскраве освітлення на рівні 500 Lm, при цьому споживаючи всього 8 Ватт на метр. Світлодіодна стрічка на 5V є універсальним рішенням для резервного освітлення, особливо в тих випадках, коли є проблеми з освітленням. Її можна легко підключити до PowerBank або іншого джерела живлення, що дозволить вам мати постійне освітлення навіть під час відключення електроенергії. Вартість світлодіодної стрічки вказана за 1 метр. Мінімальна кількість для замовлення - 5 метрів, що відповідає одній бобіні. Замовляючи цю стрічку, ви отримуєте високу якість освітлення за доступною ціною, а також можливість регулювати довжину стрічки під свої потреби. Не витрачайте час на пошуки, замовляйте світлодіодну стрічку на 5V в інтернет-магазині E-WATT і насолоджуйтесь яскравим та енергоефективним освітленням у будь-який час!
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022626 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM DC 5V ST-5-2835-120-NW-20 500 Lm/m нейтральна біла, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 8 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напруга | DC 5 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки (LED) |
| Світловий потік, Lm | 500 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 2.33 |
| додаткові розділи | Світлодіодні стрічки 5V |
| Основні | |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
- Ціна: 81 ₴/м




