Світлодіодна лампа OEM BU-15 USB 5 V 1.5 W 6500 K матова
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір світіння | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Потужність | 1.5 W |
| Робоча напруга | DC 5 V |
| Температура світла | 6000 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма світильника | Круглі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴





