Світлодіодний прожектор AREAL 50W PR-50 6200 K 220 V IP65 - найкращий вибір для потужного та ефективного освітлення. Використовуючи передові технології, цей прожектор гарантує якісний світловий потік з колірною температурою 6200 K.
З високою світловіддачею та індексом передачі кольору, пристрій створює яскраве та чітке освітлення. Відмінна ефективність та довговічність забезпечують оптимальне використання електроенергії та тривалу службу прожектора.
Лінійний драйвер за новітніми технологіями дозволяє працювати при напрузі 220 В, а стандарт захисту IP65 забезпечує стійкість до погодних умов.
Придбайте світлодіодний прожектор AREAL 50W PR-50 в інтернет-магазині E-WATT, щоб насолодитися потужним та якісним освітленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022311 |
| Валюта | USD |
| Габаритний розмір, мм | 190x120x27 |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас якості | Стандарт |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Потужність | 50 W |
| Назва | Світлодіодний прожектор AREAL 50W PR-50 6200 K 220 V IP65 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 180-265 V |
| Розділ | Прожектори LED |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 4000 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 6.93 |
- Ціна: 274 ₴


