Світлодіодний прожектор AREAL 10W PR-10 - це ідеальне рішення для якісного та ефективного освітлення. З колірною температурою 6200 K він створює яскраве і природне світло, що ідеально підходить для різних застосувань.
Захист від вологи за стандартом IP65 робить пристрій надійним і довговічним. Завдяки низькому споживанню електроенергії (10 Вт) та напрузі 220 В, прожектор економічний та екологічно чистий.
Придбайте світлодіодний прожектор AREAL 10W PR-10 у інтернет-магазині E-WATT за доступною ціною та насолоджуйтесь бездоганним освітленням для вашого простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022308 |
| Валюта | USD |
| Габаритний розмір, мм | 95x65x24 |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас якості | Стандарт |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Потужність | 10 W |
| Назва | Світлодіодний прожектор AREAL 10W PR-10 6200 K 220 V IP65 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 180-265 V |
| Розділ | Прожектори LED |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 800 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 2.06 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


