Сенсорний вимикач для дзеркал SM-634WR, 2 клавіші, 2*500W, DEFOG, DC220V
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00021035 |
| Валюта | USD |
| Потужність | 500 W |
| Назва | Сенсорний вимикач для дзеркал SM-634WR, 2 клавіші, 2*500W, DEFOG, DC220V |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Сенсори, вимикачі, кнопки |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 13.72 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴





