Блок живлення Biom Professional DC12 150 W BPD-150-12 12,5 A під DIN-рейку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00021771 |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Потужність | 150 W |
| Назва | Блок живлення Biom Professional DC12 150 W BPD-150-12 12,5 A під DIN-рейку |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 40x114x125 мм |
| Робоча напруга | 100-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 12.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 246 ₴


