E-WATT представляє нове покоління світлодіодних стрічок класу «Стандарт». Моделі нової серії мають значну перевагу перед попередніми: яскравість світлодіодів становить 18-20 лм, що в два рази вище, ніж у попередників. Також тепер зручно вказувати світловий потік у перерахунку на 1 метр стрічки. Це стало можливим завдяки використанню комплектуючих високої якості та новим технологіям виробництва. Енергоспоживання стрічки становить 14,4 Вт/м, а кількість діодів в одному метрі — 60 шт., з кутом світіння 120°. Захисний шар, що розташований знизу на гнучкій платі, запобігає потраплянню вологи та захищає від фізичних ушкоджень. Також відстані між діодами однакові, що дозволяє підтримувати візуальну цілісність стрічки. Термін експлуатації нової стрічки становить 35 000 годин, а виробник надає гарантію на виріб 12 місяців. Стрічка кріпиться професійним скотчем 3М, який має удвічі більший шар, ніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вища. Продукт постачається в стильному брендовому пакуванні, що підкреслює якість виробу. Купуючи світлодіодні стрічки класу «Стандарт» нової серії в інтернет-магазині E-WATT, ви отримуєте гарантовану якість та оптимальну ціну.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00015304 |
| Валюта | USD |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | OEM Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-60-RGB-65, герметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 14,4 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Тип гарантії | Виробник |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Ціна | 1.50 |
| додаткові розділи | Світлодіодні стрічки 12V |
- Ціна: 69 ₴/м




