E-WATT пропонує Вам ознайомитися з новою світлодіодною стрічкою OEM ST-12-2835-60-R-20, яка дозволить створити гарний настрій та приємну атмосферу в будь-якому приміщенні. Ця стрічка забезпечує чітке та яскраве червоне світіння завдяки використанню світлодіодів 2835 з максимальною яскравістю 22-24 лм. Крім того, кут світіння становить 120 градусів, що дозволяє розсіяти світло рівномірно та не залишати тіней на поверхні. Негерметична конструкція стрічки забезпечує високу гнучкість та легкість монтажу, а кількість світлодіодів - 60 штук на 1 метр. За допомогою спеціального контролера, який можна придбати окремо, Ви зможете регулювати яскравість. Ця світлодіодна стрічка має низьке споживання електроенергії - тільки 4,8 Вт на 1 метр. Тому вона дуже економічна та не навантажує Ваш бюджет. Також виріб має досить довгий термін служби - до 25 000 годин, що дозволить Вам на довгий час насолоджуватися приємною та затишною атмосферою. Замовляйте світлодіодну стрічку OEM ST-12-2835-60-R-20 у нашому інтернет-магазині E-WATT та створюйте неповторну атмосферу у своєму будинку або офісі.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Потужність | 4.8 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Червоний |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00015097 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-60-R-20 червона, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 4,8 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 62,5 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 300 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 0.56 |
- Ціна: 24 ₴/м






