Шукаєте ефективні світлодіодні лампи для своїх витончених дизайнерських світильників? Тоді лампа Biom G4 2W 2835 PC 4500K AC / DC 12V від компанії BIOM стане найкращим вибором для Вас.
Однією з головних переваг даної LED лампи є її довговічність. Тривалий термін служби до 40000 годин звільнить Вас від постійної потреби міняти галогенки щомісяця. Лампа серії Biom G4 сумісна з усіма типами трансформаторів і може працювати як при постійній, так і змінній напрузі.
Додатково, ця лампа має безпечну температуру експлуатації 55 - 70 ° C, широкий кут розсіювання світла 360 °, компактні габаритні розміри і природне відображення кольорів (CRI> 85). Нейтральне біле світло, що вона випромінює, створить комфортну атмосферу в домі.
Замовляючи світлодіодну лампу Biom G4 2W 2835 PC 4500K AC / DC 12V в інтернет-магазині E-WATT, Ви можете бути впевнені у її високій якості і гарантованому терміні служби. На всі наші товари ми надаємо гарантію 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001587 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 20 W |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 2 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G4 2 W 2835 PC 4500 K AC/DC12 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 12 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G4 |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Світловий потік | 190 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G4 |
| Форм-фактор | G4 |
| Колір | Білий |
| Ціна | 0.98 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴





