E-WATT - інтернет-магазин світлотехніки, що пропонує світлодіодну лампу Biom G4 2W 2835 PC 3000K AC/DC 12V - ідеальне рішення для люстр і світильників з витонченим дизайном. Ця led-лампа має багато переваг, а головна з них - тривалий термін служби, який може досягати до 40000 годин. Замість того, щоб щомісяця замінювати галогенки, Ви можете скористатися лампою Biom G4 і насолоджуватися довготривалим і якісним освітленням.
Лампи серії Biom G4 сумісні з усіма типами трансформаторів і можуть працювати як при постійній, так і змінній напрузі. Вони мають безпечну температуру експлуатації в межах 55-70 °C, а широкий кут розсіювання світла 360 ° дозволяє отримати максимальний ефект від освітлення. Компактні габарити і природне відображення кольорів (CRI> 85) - ще одні переваги, які варто враховувати при виборі лампи.
Крім того, лампа Biom G4 випромінює тепле світло, яке ідеально підходить для домашнього використання. Завдяки гарантії на 2 роки Ви можете бути впевнені в якості світлотехніки, яку купуєте в інтернет-магазині E-WATT. Відвідайте наш сайт та оберіть світлодіодну лампу Biom G4 за вигідною ціною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001586 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 20 W |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 2 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G4 2 W 2835 PC 3000 K AC/DC12 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 12 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G4 |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Світловий потік | 190 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G4 |
| Форм-фактор | G4 |
| Ціна | 0.98 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴





