Інтернет-магазин E-WATT пропонує своїм клієнтам нову світлодіодну лампу з контактним цоколем G4 та капсулоподібною формою колби. Модель має потужність 5 Вт та теплу колірну температуру світла на рівні 4500 К, що забезпечує комфортне та приємне освітлення. Крім того, лампа виготовлена зі спеціального пластика, який гарантує її високу міцність та довговічність. Робочий вольтаж моделі складає 220 В змінного струму, що дозволяє встановлювати її у декоративні люстри, невеликі світильники та бра. Лампа підходить для будь-яких приміщень при дотриманні оптимальних температурних умов (від -30°С до +40°С). Відзначимо, що дана модель є ідеальним вибором для тих, хто шукає високоякісне та економне рішення для освітлення приміщень. Купуйте світлодіодну лампу в інтернет-магазині E-WATT за вигідною ціною та отримуйте якісне освітлення від провідного виробника світлотехніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00010036 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 45 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 5 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G4 5 W 2508 4500 K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G4 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 450 lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип цоколя | G4 |
| Форм-фактор | G4 |
| Ціна | 1.40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴





