Хочете купити світлодіодну лампу для дизайнерських світильників і люстр? Тоді лампа Biom G4 3.5W 1507 4500K AC220 - ваш вибір! Вона має безліч переваг, серед яких тривалий термін служби - до 40000 годин. Це означає, що Вам не доведеться міняти лампу щомісяця, як у випадку з галогенками. Більше того, лампа має безпечну температуру експлуатації 55 - 70 °C і широкий кут розсіювання світла - 360 °. Завдяки своїм компактним габаритним розмірам і природному відображенню кольорів (CRI> 95) ця лампа ідеально підходить для домашнього використання. Вона випромінює нейтральне світло, яке створює комфортну атмосферу в будь-якому приміщенні. Гарантія на дану світлодіодну лампу - 2 роки.
Якщо Ви хочете купити світлодіодну лампу Biom G4 3.5W 1507 4500K AC220, Вам необхідно звернутися до інтернет-магазину E-WATT. Ми пропонуємо широкий асортимент світлодіодних ламп різних типів і потужностей. Наші фахівці завжди готові допомогти Вам у виборі найкращої моделі. Зверніться до нас зараз і отримайте свою ідеальну світлодіодну лампу за оптимальною ціною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001325 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 35 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 3.5 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G4 3.5 W 1507 4500 K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G4 |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Світловий потік | 330 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип цоколя | G4 |
| Форм-фактор | G4 |
| Ціна | 0.91 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 ₴


