E-WATT: Світлодіодна лампа G9 з технологією Chip-on-Board
Світлодіодна лампа G9 від E-WATT, розроблена за новітньою технологією Chip-on-Board, забезпечує яскраве і енергоефективне освітлення, яке є безпечним для здоров'я. Технологія Chip-on-Board була розроблена для того, щоб замінити старі галогенні лампи і вийти на новий рівень освітлення в нашому житті.
У порівнянні зі звичайними світлодіодними лампами, які виготовляються на основі окремих світлодіодів, ця лампа забезпечує більш яскраве та комфортне світло. Ресурс лампи становить 40 000 годин, а цоколь G9 забезпечує легку установку лампи в будь-яку підходящу під неї лампочку.
Одна з головних переваг даної лампи - це захист від перепадів напруги та відсутність мерехтіння, що забезпечує стабільність світла і комфорт при його використанні. Рівне нейтральне біле світло, яке випромінює лампа, створить атмосферу затишку і комфорту у вашому будинку.
Таким чином, світлодіодна лампа G9 від E-WATT з технологією Chip-on-Board - це інноваційне та якісне рішення для комфортного та економічного освітлення вашого дому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001375 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 45 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 5 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G9 5 W 2508 4500 K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G9 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 450 lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип цоколя | G9 |
| Форм-фактор | G9 |
| Ціна | 1.61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴



