E-WATT пропонує світлодіодну лампу G9, що виготовлена за новітньою технологією Chip-on-Board. Такий тип лампи надає яскраве і енергоефективне світло, яке є безпечним для здоров'я. Ця технологія виготовлення призначена для заміни не тільки галогенних ламп, а й для загального використання.
Ресурс світлодіодної лампи G9 складає 40 000 годин роботи. Лампа оснащена цоколем G9 та забезпечена високим рівнем захисту від перепадів напруги. Вона не мерехтить та випромінює рівне тепле біле світло. Ви можете придбати цю лампу в інтернет-магазині E-WATT за оптимальною ціною та насолоджуватися комфортним освітленням в своєму будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001374 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 45 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 5 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G9 5 W 2508 3000 K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G9 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 450 lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип цоколя | G9 |
| Форм-фактор | G9 |
| Ціна | 1.61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴



