Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну лампу Biom G9 3W 2835 PC з температурою 4500K та напругою AC220, яка є ідеальним вибором для витончених дизайнерських світильників і люстр. Однак, головна перевага цієї лампи - її тривалий ресурс. Відмінною від традиційних галогенових ламп, вам не доведеться щомісяця міняти лампочки, оскільки ресурс цієї лампи складає 40 000 годин. Лампа має цоколь G9 та відмінно захищена від перепадів напруги, не мерехтить та випромінює рівне, приємне нейтральне біле світло. Ви можете придбати цю лампу в інтернет-магазині E-WATT за вигідною ціною. Замінивши свої старі лампи на світлодіодну лампу Biom G9 3W 2835 PC, ви отримаєте якісне та зручне освітлення, що задовольнить ваші потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001373 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 27 W |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 3 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G9 3 W 2835 PC 4500 K AC220 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G9 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 240 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G9 |
| Форм-фактор | G9 |
| Ціна | 1.26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴





