Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну лінійку OEM LB-100-15-4-220, яка забезпечує якісне та ефективне освітлення в приміщеннях. Модель має потужність 15 Вт та довжину 1000 мм, що дозволяє використовувати її для освітлення різних приміщень.
Світлова температура моделі становить 4500 К, що дозволяє створювати приємну атмосферу та додатково підсилює концентрацію при роботі або вивченні. Пристрій працює в мережі з напругою 220 В та має IP20 захист від пилу та вологи, що дозволяє використовувати його в різних умовах.
Також, матова поверхня лінійки забезпечує рівномірний розсіювання світла та додає додаткову естетичність. Пристрій має високу ефективність, яка досягає 100 лм/Вт, що забезпечує високу якість світла та економію електроенергії.
Замовивши світлодіодну лінійку OEM LB-100-15-4-220 в інтернет-магазині E-WATT, ви отримаєте надійний та якісний пристрій за вигідною ціною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодна лінійка 220 вольт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4500K |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014380 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Назва | Світлодіодна лінійка OEM LB-100-15-4-220 15 Вт 4500 К 1000 mm AC 220 IP20 матова |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 18х10х1020 мм |
| Розділ | Світлодіодні лінійки |
| Термін експлуатації | 25 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 2.20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴





