Інтернет-магазин E-WATT радий представити своїм клієнтам нову світлодіодну лампу, яка має стандартний цоколь Е27 та форму колби у вигляді свічки, що відповідає стандарту С37. Ця модель має потужність 9 Вт та нейтрально-денну колірну температуру світла, яка дорівнює 4500 К.
Лампа виготовлена зі спеціального пластика, що підвищує її міцність, а розсіювач виконаний у матовому варіанті. Ця модель ідеально підійде для установки в невеликі світильники та бра, а також може використовуватися в будь-яких приміщеннях за умови дотримання нормального температурного режиму. Оптимальні умови експлуатації – від -30°С до +40°С.
Замовляйте нову світлодіодну лампу в інтернет-магазині E-WATT за доступною ціною та насолоджуйтеся комфортним та природним освітленням у Вашому будинку або офісі. Наша компанія гарантує високу якість товару та оперативну доставку по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00012234 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 63 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 9 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-556 R63 9 W E27 4500 К матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | R63 |
| Ціна | 1.89 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


