Інтернет-магазин E-WATT пропонує своїм клієнтам світлодіодну лампу з цоколем типу Е14, відповідною стандарту С37 та свічкоподібною формою колби. Ця модель володіє потужністю 9 Вт, а колірна температура світла становить 4500 К, що належить до нейтрально-денної частини спектра.
Лампа виготовлена зі спеціального пластика, який має підвищену міцність, а розсіювач виробу - матовий. Ця модель ідеально підходить для встановлення в невеликі світильники та бра. Лампа зручна для використання в будь-якому приміщенні, але важливо дотримуватися нормального температурного режиму, що відповідає оптимальним умовам від -30°С до +40°С.
Замовивши цю лампу в інтернет-магазині E-WATT, ви отримаєте якісний товар за доступною ціною. Наші фахівці завжди раді допомогти вам у виборі оптимальних варіантів світлодіодних ламп. Зробіть свій дім затишнішим та комфортнішим з інтернет-магазином E-WATT!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00012231 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 81 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 9 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-589 C37 9 W E14 4500 K матова |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 810 Lm |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | C37 |
| Ціна | 1.08 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴


