E-WATT: Лінійна світлодіодна лампа Biom T8-GL-600-9W NW
E-WATT пропонує інноваційну лінійну світлодіодну лампу Biom T8-GL-600-9W NW як екологічно безпечне джерело світла для загального, локального підсвічування та декоративного освітлення. Завдяки своїм технічним та світловим показникам, вона є повноцінною заміною люмінесцентних ламп Т8 з цоколем G13 в світильниках типу ЛПО, ЛСП та інших, і відповідає вимогам норм освітленості по ДБН і СНіП без необхідності додаткового проектування.
Основні переваги світлодіодної лампи Biom T8-GL-600-9W NW включають встановлений якісний драйвер, який забезпечує стабільну роботу і світловий потік, коефіцієнт пульсації драйвера менше 5%, коефіцієнт потужності 0,95 (COScp = 0,95), що знижує втрати на реактивну складову в електричній мережі, кут розсіювання 270⁰, економію енергії мінімум у 2 рази порівняно з люмінесцентними аналогами та відсутність ртуті, що робить лампу безпечною для довкілля.
Лампа Biom T8-GL-600-9W NW має матовий розсіювач та холодний білий колір світіння, а гарантійний термін становить 2 роки. Обов'язковою умовою при заміні люмінісцентних ламп формату Т8 на світлодіодні лампи є видалення при первинному монтажі з ланцюга світильника ПРА і ЕПРА (дросель і стартер).
Замовляйте світлодіодні лампи Biom T8-GL-600-9W NW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001461 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 81 W |
| Матеріал корпусу | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 9 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom T8-GL-600-9W NW 4200 K G13 скло матове |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи T8 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 810 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4200 К |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G13 |
| Форм-фактор | T8 |
| Ціна | 1.61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴




