
Світлодіодна лінійка BRT 5630-72 led WW 24 W 3500 K, 12 В, IP20 теплий білий зі скотчем
49 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00001173
+380 (99) 341-27-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шукаєте ефективне освітлення для Вашого інтер'єру? Тоді зверніть увагу на світлодіодну лінійку DX 5630 від E-WATT! Завдяки своїй високій яскравості та тривалим терміном служби до 35000 годин, Ви зможете отримати якісне та довготривале освітлення.
Колір світіння - теплий білий, що надає приємну та затишну атмосферу в будь-якому приміщенні. Лінійка виконана на алюмінієвій смужці товщиною 1 мм, що забезпечує необхідну міцність та стійкість до зовнішніх впливів.
Найбільш важливою перевагою цієї лінійки є можливість її поділу на сегменти без втрати працездатності. Ви можете точно підібрати необхідну довжину та залишок використати в іншому місці. Кратність різання становить 3 см, що дозволяє зручно та швидко налаштувати лінійку.
Застосування лінійки можливе в якості основного освітлення, а також для декорування інтер'єрів, рекламних конструкцій, торгового устаткування та меблів. Інтенсивність зниження яскравості світлодіодів може бути знижена за рахунок хорошого тепловідведення, тому рекомендуємо встановлювати лінійку на металевий профіль або поверхні з хорошою теплопровідністю.
Вартість вказана за 1 метр. Мінімальне замовлення - 1 метр. Оберіть світлодіодну лінійку DX 5630 від E-WATT.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001173 |
| Валюта | USD |
| Тип виробу | Світлодіодна лінійка 12 вольтів |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 72 шт./м |
| Потужність | 24 |
| Назва | Світлодіодна лінійка BRT 5630-72 led WW 24 W 3500 K, 12 В, IP20 теплий білий зі скотчем |
| Напруга мережі | 12 В |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 24 Вт/м |
| Розмір | 12х2,5х1000 мм |
| Розділ | Світлодіодні лінійки |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Температура світла | 3500 K |
| Колір | Білий |
| Ціна | 1.40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴


