Інтернет-магазин E-WATT радо представляє своїм клієнтам світлодіодну лампу з цоколем типу G13 та трубчастою формою колби стандарту Т8. Ця лампа має потужність 9 Вт і відноситься до холодної, трохи синюватої частини спектра з колірною температурою світла 6200 К. Її корпус виготовлений зі спеціального скла з матовим покриттям. Ця модель ідеально підійде для установки у стельові світильники, які застосовуються у офісах і торгових приміщеннях.
Світлодіодна лампа може експлуатуватися у будь-яких приміщеннях, якщо дотримуватися нормального температурного режиму (від -30°С до +40°С). Крім того, ця лампа є довговічною та енергоефективною, що забезпечує економію коштів на рахунках за електроенергію.
Інтернет-магазин E-WATT пропонує придбати цю світлодіодну лампу за вигідною ціною. Оформлюйте замовлення на сайті та отримуйте замовлення в найближчий час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001308 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 152 W |
| Матеріал корпусу | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 18 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom T8-GL-1200-18W CW 6200 K G13 скло матове |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи T8 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 1620 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | G13 |
| Форм-фактор | T8 |
| Ціна | 2.45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴




