E-WATT: Світлодіодна лампа Biom G4 3.5W 1507 4500K AC/DC12 – економічне та стильне рішення для освітлення приміщень
Хочете прикрасити інтер'єр своєї квартири витонченим дизайнерським світильником чи люстрою? Тоді світлодіодна лампа Biom G4 3.5W 1507 4500K AC/DC12 – саме те, що Вам потрібно. Виріб відомого бренду BIOM – це гарантія ефективної роботи і високої якості.
Головною перевагою світлодіодної лампи Biom G4 є довгий термін служби, що досягає 40000 годин. Це означає, що Вам більше не доведеться міняти лампочки щомісяця. Це значно зекономить Ваш час та гроші. Крім того, лампа має широкий кут розсіювання світла в 360° та природне відображення кольорів (CRI>95). Таким чином, вона допоможе створити комфортну і приємну атмосферу в будь-якому приміщенні.
Серія ламп Biom G4 сумісна з усіма типами трансформаторів і може працювати як при постійній, так і змінній напрузі. Це робить її універсальним рішенням для будь-яких потреб.
І ще одна важлива перевага світлодіодної лампи Biom G4 – безпечна температура експлуатації, яка коливається від 55 до 70 градусів Цельсія. Це гарантує надійність та довговічність використання.
Купити світлодіодну лампу Biom G4 3.5W 1507 4500K AC/DC12 можна в інтернет-магазині E-WATT. Придбавши товар у нас, Ви отримаєте якісний продукт та 2-річну гарантію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001287 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Еквівалентна потужність | 35 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 3.5 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom G4 3.5 W 1507 4500 K AC/DC12 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 12 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G4 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 330 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип цоколя | G4 |
| Форм-фактор | G4 |
| Ціна | 1.09 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴




