Інтернет-магазин E-WATT пропонує своїм клієнтам світлодіодну лампу з цоколем типу «міньйон» (стандарт Е14) в формі довгастої капсули. Модель має потужність 5 Вт і відноситься до нейтрально-денної частини спектра з колірною температурою світіння 4500 К. Виготовлена зі спеціального пластика підвищеної міцності та має розсіювач з силікону. Робочий вольтаж становить 220 В змінного струму, що робить модель підходящою для встановлення в невеликі світильники і бра. Лампу можна використовувати у будь-яких приміщеннях за умови дотримання нормального температурного режиму (оптимальні умови – від -30°С до +40°С). Купуючи світлодіодну лампу в інтернет-магазині E-WATT, ви можете бути впевнені у якості світлотехніки, а також отримати її за оптимальною ціною. Наша лампа – ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт і природність освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001454 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 40 W |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 5 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom 2508 5W E14 4500 K AC220 silicon |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 220 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи G9 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 450 lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип цоколя | E14 |
| Ціна | 1.75 |
| додаткові розділи | Світлодіодні лампи E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴


