E-WATT: світлодіодна лінійка DX 5730 72W IP20 білий
Шукаєте надійне та якісне освітлення для свого приміщення? Тоді світлодіодна лінійка DX 5730 72W IP20 білий від E-WATT - це те, що Вам потрібно! З цією лінійкою Ви отримаєте високу яскравість та довговічність, що забезпечується терміном служби до 35000 годин.
Завдяки своїй конструкції та однокристальним світлодіодам smd 5730, лінійка може виконувати різні завдання з висвітлення, від основного освітлення до декоративного підсвічування. Колір підкладки та світіння - білий, що дозволяє використовувати її в різних інтер'єрах.
Лінійка виготовлена на алюмінієвій смужці товщиною 1 мм, що забезпечує додаткове тепловідведення. Споживання світлодіодної лінійки здійснюється напругою 12 Вольт (постійний струм), а один метр лінійки споживає не більше 24 Ватт.
До переваг використання led лінійки можна віднести її можливість поділу на сегменти без втрати працездатності. Кратність різання становить 3 см (3 світлодіода), що дозволяє точно підібрати необхідну Вам довжину та залишок використати в іншому місці.
Замовити світлодіодну лінійку DX 5730 72W IP20 білий можна в інтернет-магазині E-WATT. Вартість вказана за 1 метр, а мінімальне замовлення - 1 метр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Стан | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Додаткові характеристики | |
| Колірна температура | 6000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001017 |
| Валюта | USD |
| Тип виробу | Світлодіодна лінійка 12 вольтів |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 72 шт./м |
| Потужність | 24 |
| Назва | Світлодіодна лінійка BRT 5630-72 led W 24 W 6500 K, 12 В, IP20 білий зі скотчем |
| Напруга мережі | 12 В |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 24 Вт/м |
| Розмір | 12х2,5х1000 мм |
| Розділ | Світлодіодні лінійки |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Колір | Білий |
| Ціна | 1.40 |
| Основні атрибути | |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴



