Інтернет-магазин E-WATT пропонує своїм клієнтам світлодіодну лампу з контактним цоколем типу GU5.3 та формою колби рефлектора з плоским розсіювачем, форм-фактором MR16. Модель має потужність 7 Вт та випромінює тепле світло з колірною температурою 3000 К. Лампа виготовлена зі спеціального пластика, що забезпечує їй підвищену міцність, а розсіювач має матове напилення. Вона ідеально підійде для встановлення вбудовуваних стельових світильників у будь-яких приміщеннях. Також варто зазначити, що дана лампа працюватиме надійно в оптимальному температурному діапазоні від -30°С до +40°С. Обирайте світлодіодну лампу від E-WATT та насолоджуйтеся комфортним та ефективним освітленням у своєму домі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00005425 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-561 MR16 7W GU5.3 3000 К матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи GU5.3 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форм-фактор | MR16 |
| Ціна | 0.95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴




