Унікальний інтернет-магазин E-WATT пропонує нову лінійку ламп серії ВТ формату MR16 від BIOM з вдосконаленими елементами та компонентами, які забезпечують надійну і довговічну експлуатацію світлотехніки. Ця лінійка ламп є ідеальним варіантом для тих, хто шукає високу якість світлотехніки за оптимальною вартістю, оскільки ціни на лампи нового покоління на 15% нижчі, ніж на попередню лінійку. Це дозволяє створити комфортне та природне освітлення без великих витрат.
Лампи серії ВТ від BIOM забезпечують високу світловіддачу, що означає, що лампа з потужністю 4 Вт відповідає лампі розжарювання з потужністю в 38-40 Вт. Крім того, світлодіодні лампи BIOM забезпечують значну економію електроенергії, споживаючи на 80% менше енергоресурсів порівняно з традиційними лампами. Це дозволяє економити на оплаті рахунків та знижувати негативний вплив на навколишнє середовище.
Лед лампи BIOM також є екологічними та безпечними для людини, оскільки не містять ртуті. Крім того, вони відрізняються природністю та натуральністю кольору освітлення, завдяки високому індексу передачі кольору (CRI> 80 Ra). Такі джерела світла можуть прослужити до 40000 годин, що дозволяє економити не тільки на електроенергії, але й на заміні ламп.
Інтернет-магазин E-WATT пропонує своїм клієнтам придбати лампи серії ВТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001436 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 36 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 4 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-542 MR16 4W GU5.3 4500К матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи GU5.3 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форм-фактор | MR16 |
| Ціна | 0.88 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴






