Лінійка ламп серії ВТ формату А60 від BIOM спрямована на споживачів, які прагнуть отримати високу якість світлотехніки за оптимальною, прийнятною ціною. Лампи нового покоління мають вартість, що на 15% менше вартості попередньої лінійки, тож є вигідним вибором для тих, хто шукає доступні варіанти для створення комфортного та природного освітлення. У процесі виготовлення лінійки використовувалися вдосконалені елементи та компоненти, які пройшли численні тестування, тому світлотехніка має надійну та довговічну експлуатацію. Ця інновація стає дійсно вигідною для споживачів, які зможуть оцінити всі переваги ламп BIOM на практиці.
Серед переваг світлодіодних ламп BIOM є висока світловіддача, яка характеризується співвідношенням споживаної потужності та якості світлового потоку. Лампи з серії ВТ від BIOM забезпечують високий рівень яскравості світлового потоку за потужності в 10 Вт, що еквівалентно лампі розжарювання потужністю в 90-95 Вт. Також світлодіодні лампи споживають на 80% менше електроенергії, ніж традиційні лампи, тому вони є більш екологічними та сприяють економії грошей на рахунках за електроенергію. Лед лампи також повністю безпечні для людини, тому їх не потрібно спеціально утилізовувати. Лампи BIOM відрізняються високим індексом передачі кольору, завдяки чому вони найбільш правильно підходять для очей людини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001429 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 90 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 10 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-509 A60 10 W E27 3000 K матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 900 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | A60 |
| Ціна | 1.05 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴





