Бренд BIOM пропонує нову лінійку ламп серії ВТ формату С37, спрямовану на споживачів, які шукають якісну світлотехніку за оптимальною вартістю. Для виготовлення ламп використані вдосконалені елементи та компоненти, що пройшли численні тестування, що забезпечує надійну та довговічну експлуатацію світлотехніки. Відчути всі переваги нової лінійки можна на практиці. Світлодіодні лампи BIOM досить популярні завдяки своїм перевагам, які може оцінити кожен. До переваг ламп від BIOM належать висока світловіддача, яка характеризується співвідношенням споживаної потужності та якості світлового потоку. Лампи серії ВТ з потужністю 7 Вт за рівнем яскравості відповідають лампам розжарювання з потужністю 60-63 Вт. Також, світлодіодні лампи економлять на 80% більше енергоресурсів у порівнянні з традиційними лампами, що дозволяє зменшити витрати на оплату рахунків та негативний вплив на довкілля. Лампи BIOM є екологічно чистими, оскільки не містять ртуті та не потребують спеціальної утилізації. Колір освітлення від ламп BIOM натуральний та природний завдяки якісним елементам та захисту від перегріву. Також, світлодіодні лампи забезпечують рівний потік світла без пульсації та мерехтіння, що забезпечує комфортне освітлення в будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001428 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-570 C37 7W E14 4500 К матова |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | C37 |
| Ціна | 0.95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴





