Нова лінійка ламп серії ВТ формату С37 від BIOM є ідеальним вибором для тих, хто шукає ефективне, екологічне та економічне освітлення за доступною ціною. Світлодіодні лампи BIOM відрізняються високою якістю, адже вони створюють комфортний світловий потік, що максимально наближений до натурального сонячного світла. Це важливо для забезпечення комфорту та здоров'я людини, а також високої продуктивності праці в робочих приміщеннях. Крім того, лед лампи з серії ВТ від BIOM споживають на 80% менше енергоресурсів, що дозволяє значно зменшити витрати на оплату рахунків за електроенергію. Нові лампи BIOM також мають тривалий термін експлуатації, що дозволяє не турбуватися про їх заміну протягом довгого часу. Це важливо для забезпечення стабільного та надійного освітлення в будь-якому приміщенні. Вибираючи лампи серії ВТ від BIOM, ви зможете отримати якісне та ефективне освітлення за прийнятну ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001427 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-569 C37 7W E14 3000 К матова |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | C37 |
| Ціна | 0.95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴






