LED стрічка RISHANG RD08C0TA-B-W_50
- Довжина котушки 50 метрів.
- Використовується для підсвітки інтер'єрів.
- Має холодне світло з температурою 6000K, що додає яскравості та чистоти в освітленні приміщень.
- Ступінь захисту IP33 ідеально підходить для внутрішнього використання.
- Клас енергоефективності - А, що свідчить про економічність у використанні електроенергії.
- Гарантія 3 роки.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001425 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-567 C37 7 W E27 3000 K матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | C37 |
| Ціна | 0.95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴





