Нова колекція ламп серії ВТ формату C37 від компанії BIOM спрямована на споживачів, які хочуть отримати високоякісну світлотехніку за оптимальною вартістю. Нові лампи, що коштують на 15% менше, ніж попередня лінійка, є доступним варіантом для створення комфортного та натурального освітлення. Під час виробництва лінійки використовувалися удосконалені елементи та компоненти, що пройшли ретельні тестування, що забезпечує надійну та тривалу експлуатацію світлотехніки.
Останнім часом лампи BIOM зі світлодіодами набули популярності завдяки своїм незаперечним перевагам, які може оцінити кожен. До їх переваг належать висока світловіддача, яка характеризує співвідношення споживаної потужності та якості світлового потоку. Лампи серії ВТ від BIOM з потужністю, наприклад, 4 Вт, відповідатимуть лампі розжарювання з потужністю 35-36 Вт зі стосовно рівня яскравості світла.
Крім того, лампи BIOM забезпечують значну економію електроенергії. Їх характеризує високий індекс передачі кольору (CRI>80 Ra), завдяки чому вони передають колір світла найбільш правильно та натурально. Це дозволяє створювати якісне та комфортне, схоже на сонячне, освітлення.
Лампи BIOM є довговічними та економічними. Вони можуть прослужити до 7 років, що дозволяє не тільки економити електроенергію, а й уникає необхідності в заміні та покупці нових.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001424 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 36 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 4 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-550 C37 4 W E14 4500 K матова |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | C37 |
| Ціна | 0.88 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴







