Ця LED-лампа відповідає стандарту G45 і має цоколь E14, відомий як "міньйон". Вона має кулясту форму колби і має потужність 4 Вт. Колірна температура світла цієї лампи - 3000 К, що належить до теплої частини спектра. Виготовлена лампа зі спеціального пластика, який підвищує міцність, а розсіювач виробу матовий. Ця модель підходить для встановлення в малих світильниках і брах, і може бути використана в будь-яких приміщеннях, якщо дотримуються оптимальні умови температурного режиму від -30°С до +40°С.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001416 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 36 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 4 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-546 G45 4 W E14 4500 K матова |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | G45 |
| Ціна | 0.88 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴


