В інтернет-магазині E-WATT представлене нове покоління стрічок класу «Стандарт», яке забезпечує високу якість освітлення за прийнятною ціною. Якщо в моделях попередньої серії використовувалися світлодіоди з яскравістю 7-8 лм, то у нових вона досягає 18-20 лм. Окрім цього, для зручності споживачів світловий потік тепер вказується у перерахунку на 1 метр стрічки.
Нова стрічка має ефективний світловий потік, який у 2-2,5 рази вище, аніж у попередніх моделей. Завдяки нововведенням у технологічному процесі та застосуванню комплектуючих високої якості, ці стрічки використовують менше електроенергії, що зменшує витрати на освітлення.
Світловий потік цих стрічок становить 9 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 120 штук. Колірна температура виробу – 2800-3200К, кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців.
Захисний шар знизу стрічки захищає струмоведучі частини від вологи та фізичних ушкоджень. У цих стрічках відстані між усіма діодами однакові, завдяки чому проміжки між сегментами візуально невиразні. Кріплення стрічки здійснюється за допомогою професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, аніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вище.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014486 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-WW-65 тепла біла, герметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 9 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2800-3200 K |
| Ціна | 1.39 |
- Ціна: 59 ₴/м






