Ця стрічка є новим поколінням виробів класу "Стандарт", яке відрізняється значними покращеннями в порівнянні з попередніми моделями. Світлодіоди, які використовуються в новій серії, мають яскравість 18-20 лм, що в 2-2,5 рази вище, аніж у попередніх моделях. Світловий потік вказується у перерахунку на 1 метр стрічки, що є зручним для споживачів. Енергоспоживання складає 9 Вт/м, а кількість діодів у одному метрі становить 120 штук. Колірна температура виробу складає 6000-6500К, а кути світіння – 120°.
Стрічка має дуже високу якість і забезпечує ефективний світловий потік. Вона має термін служби 20 000 годин і гарантію на виріб на 12 місяців. На гнучкій платі знизу є спеціальний захисний шар, який захищає від вологи та фізичних пошкоджень. Стрічка кріпиться за допомогою професійного скотча 3М, який має більший шар і кращу адгезивну здатність, ніж у попередніх моделях. Крім того, проміжки між сегментами візуально невиразні. Стрічка поставляється у стильній брендовій упаковці, що підкреслює її високу якість.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Потужність | 9 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014485 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-CW-65 біла, герметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 9 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Ціна | 1.39 |
- Ціна: 59 ₴/м






