У нашому інтернет-магазині E-WATT представлено нове покоління стрічок класу "Стандарт", яке відрізняється від попередніх моделей покращеною якістю та використанням передових технологій. Світлодіоди, що використовуються в нових стрічках, мають яскравість в 18-20 лм, що на 2-2,5 рази вище, аніж у моделей попередньої серії. Для зручності споживачів, світловий потік тепер вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. Енергоспоживання нових стрічок становить 9 Вт/м, а кількість діодів - 120 шт. на 1 метр. Колірна температура становить 6000-6500К, а кути світіння - 120°. Термін служби стрічок - 20 000 годин, а гарантія від виробника - 12 місяців. На гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, який захищає стрічку від вологи та фізичних ушкоджень струмоведучих частин. Крім того, відстані між усіма діодами однакові, що забезпечує рівномірну світлову яскравість без видимих проміжків між сегментами. Стрічка кріпиться за допомогою професійного скотча 3М, який має шар у 2 рази більше, а адгезивна здатність помітно вище. Кожна стрічка поставляється в стильній брендовій упаковці, яка підкреслює якість виробу. Ви можете замовити стрічки нового покоління у нашому інтернет-магазині E-WATT та насолодитись комфортним та якісним освітленням у своєму будинку.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Потужність | 9 Вт |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колір світіння | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014484 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-B-20 синя, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 9 Вт/м |
| Розмір | 8x2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 810 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 1.19 |
- Ціна: 40 ₴/м






