У нашому інтернет-магазині E-WATT ви знайдете нове покоління стрічок класу «Стандарт», які надзвичайно ефективні та функціональні. Минулої серії стрічок мали світлодіоди з яскравістю 7-8 лм, тоді як в нових моделях ця яскравість досягає 18-20 лм. Крім того, тепер для зручності споживачів світловий потік вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. Дякуючи нововведенням у технологічному процесі та застосуванню комплектуючих високої якості, ефективний світловий потік даної моделі в два-два з половиною рази вище, аніж у попередниць. Ця стрічка споживає лише 14 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 120 шт. Колірна температура виробу становить 6000-6500К, а кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб на 12 місяців. Стрічка має гнучку плату зі спеціальним захисним шаром, що запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, аніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вище. Стрічка поставляється у стильній брендовій упаковці, яка підкреслює якість виробу. Замовляйте нову стрічку у нашому інтернет-магазині E-WATT та насолоджуйтеся якістю та ефективністю світлотехніки.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Потужність | 14 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014481 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-CW-20-V3 1500 Lm/m біла, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 14 Вт/м |
| Розмір | 8x2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 143 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Ціна | 1.23 |
- Ціна: 40 ₴/м






